Модель: T-EA19T-E71100000008
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19T E71100000008
Опис
Pomiar napięcia AC 0–400kV, montaż panelowy 96x96mm
Woltomierz analogowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 400kV. Urządzenie dostosowane jest do pracy z przekładnikiem napięciowym 100V i pracuje w paśmie częstotliwości od 40 do 72Hz. Długość skali przyrządu wynosi 97mm, a pozycja pracy ustalona jest na 90 stopni.
Przyrząd posiada obudowę o wymiarach 96x96mm, zaprojektowaną do montażu panelowego przy użyciu systemu przykręcanego. Klasa szczelności urządzenia wynosi IP52, co zapewnia ochronę w warunkach instalacyjnych. Maksymalna przeciążalność elektryczna miernika wynosi 400000V.