Модель: T-EA19T-E61600000000
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19T E61600000000
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–600V, 40–72Hz
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego, służący do pomiaru napięcia przemiennego. Urządzenie obsługuje zakres pomiarowy od 0 do 600V przy częstotliwości pracy w przedziale 40–72Hz. Wersja urządzenia przystosowana jest do pracy w klimacie tropikalnym, a pozycja pracy skali wynosi 90° przy jej długości 97mm.
Obudowa o wymiarach 96x96mm zapewnia klasę szczelności IP52 od strony czołowej, co umożliwia instalację w środowiskach przemysłowych. Montaż odbywa się za pomocą systemu przykręcanego bezpośrednio do panelu. W zestawie: uchwyt montażowy x2.