Модель: T-EA19T-E61500000008
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19T E61500000008
Опис
Pomiar napięcia AC 0–500V, zakres częstotliwości 40–72Hz
Analogowy woltomierz montażowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia AC w zakresie od 0 do 500V. Urządzenie obsługuje częstotliwość pracy w przedziale 40–72Hz i charakteryzuje się maksymalnym napięciem roboczym wynoszącym 500V. Właściwości skali przewidują pozycję pracy 90°, a jej długość wynosi 97mm.
Przyrząd posiada klasę szczelności IP52, co określa odporność obudowy na warunki zewnętrzne. Urządzenie przeznaczone jest do montażu na panelu za pomocą śrub. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 96x96mm. W zestawie: uchwyt montażowy x2.