Модель: T-EA19T-E61500000006
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19T E61500000006
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–500V, częstotliwość 40–72Hz
Urządzenie jest analogowym woltomierzem tablicowym przeznaczonym do montażu panelowego. Miernik umożliwia ciągły pomiar napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 500 V przy częstotliwości pracy mieszczącej się w przedziale 40–72 Hz.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu wkręcanego na panelu o wymiarach 96x96 mm. Miernik posiada obudowę o klasie szczelności IP52 oraz skalę o długości 97 mm z określoną pozycją pracy wynoszącą 90°. W zestawie: uchwyt montażowy x2.