Модель: T-EA19T-E61500000001
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19T E61500000001
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–500V, częstotliwość 40–72Hz
Woltomierz analogowy przeznaczony jest do montażu panelowego, służąc do bezpośredniego wskazywania wartości napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 500V. Urządzenie pracuje w paśmie częstotliwości od 40 do 72Hz, przy zachowaniu maksymalnego napięcia wejściowego na poziomie 500V. Konstrukcja miernika pozwala na pracę w pozycji 90° i posiada długość skali wynoszącą 97mm.
Obudowa miernika zapewnia klasę szczelności IP52, co predysponuje go do eksploatacji w określonych warunkach środowiskowych. Wymiary zewnętrzne frontu urządzenia to 96x96mm, a sposób montażu odbywa się poprzez przykręcenie na panelu. Wersja tropikalna urządzenia przystosowana jest do pracy w trudniejszych warunkach klimatycznych.