Модель: T-EA19T-E61500000000
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19T E61500000000
Опис
Pomiar napięcia AC 0–500V, częstotliwość 40–72Hz
Woltomierz analogowy przeznaczony jest do monitorowania napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 500V. Urządzenie pracuje w paśmie częstotliwości od 40 do 72Hz i charakteryzuje się maksymalnym napięciem roboczym wynoszącym 500V. Długość skali pomiarowej wynosi 97mm, a pozycja pracy instrumentu określona została na 90 stopni.
Konstrukcja przyrządu przystosowana jest do montażu panelowego, przykręcanego, przy zachowaniu klasy szczelności IP52 od strony frontowej. Wymiary zewnętrzne obudowy to 96x96mm. W zestawie: uchwyt montażowy x2.