Модель: T-EA19T-E61400000000
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19T E61400000000
Опис
Pomiar napięcia AC 0–400V, częstotliwość 40–72Hz
Analogowy woltomierz montażowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia AC w zakresie od 0 do 400V. Urządzenie pracuje w paśmie częstotliwości od 40 do 72Hz i przystosowane jest do maksymalnego napięcia wejściowego wynoszącego 400V. Długość skali pomiarowej wynosi 97mm, a zalecana pozycja pracy urządzenia to 90°.
Przyrząd posiada obudowę o wymiarach 96x96mm przystosowaną do montażu panelowego, przykręcanego. Klasa szczelności obudowy wynosi IP52, co zapewnia ochronę przed pyłem oraz wilgocią. W zestawie: uchwyt montażowy x2.