Модель: T-EA19T-E61100000006
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19T E61100000006
Опис
Woltomierz LUMEL EA19T
Pomiar napięcia AC 0–100V, zakres częstotliwości 40–72Hz
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego służy do pomiaru napięcia zmiennego w zakresie 0–100V. Urządzenie obsługuje częstotliwości w przedziale 40–72Hz, przy zachowaniu napięcia maksymalnego na poziomie 100V. Konstrukcja charakteryzuje się klasą szczelności IP52 oraz długością skali wynoszącą 97mm.
Miernik charakteryzuje się pozycją pracy 90° i jest przeznaczony do montażu przykręcanego na panelu o wymiarach 96x96mm. Jest to wersja tropikalna wykonania specjalnego, przystosowana do pracy w określonych warunkach środowiskowych. W zestawie: uchwyt montażowy x2.