Модель: T-EA19N-E72300000101
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E72300000101
Опис
Pomiar napięcia AC 0–110kV, 40–72Hz
Analogowy woltomierz montażowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia AC w zakresie od 0 do 110kV. Przyrząd został zaprojektowany do współpracy z przekładnikiem napięciowym 100V i pracuje w zakresie częstotliwości od 40 do 72Hz. Urządzenie charakteryzuje się przeciążalnością elektryczną do wartości 150000V.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu na panelu przy użyciu połączeń śrubowych. Obudowa zapewnia klasę szczelności IP52, a skala o długości 97mm posiada pozycję pracy 90°. Wymiary zewnętrzne panelu wynoszą 96x96mm.