Модель: T-EA19N-E72300000100
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E72300000100
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–110kV, 40–72Hz
Analogowy woltomierz montażowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia AC w zakresie od 0 do 110kV. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 40 do 72Hz i jest przystosowane do współpracy z przekładnikiem napięciowym 100V. Przeciążalność elektryczna przyrządu wynosi maksymalnie 150000V.
Przyrząd posiada obudowę o wymiarach 96x96mm z klasą szczelności IP52, co umożliwia montaż na panelu za pomocą uchwytów. Długość skali miernika wynosi 97mm, a zalecana pozycja pracy to 90°. W zestawie: uchwyt montażowy x2.