Модель: T-EA19N-E72202000001
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E72202000001
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–15kV, częstotliwość 40–72Hz
Analogowy woltomierz montażowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 15kV. Przyrząd przystosowany jest do pracy z przekładnikiem napięciowym o napięciu wtórnym 100V. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 40 do 72Hz i wykazuje przeciążalność elektryczną do 20000V.
Konstrukcja przyrządu jest przeznaczona do montażu panelowego za pomocą śrub, przy czym wymagana pozycja pracy to 90°. Obudowa o wymiarach 96x96mm zapewnia klasę szczelności IP52, a długość skali pomiarowej wynosi 97mm. W zestawie: dwa uchwyty montażowe.