Модель: T-EA19N-E72202000000
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E72202000000
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–15kV, częstotliwość 40–72Hz
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego służy do pomiaru napięcia AC w zakresie 0–15kV. Przyrząd pracuje w zakresie częstotliwości 40–72Hz i jest przystosowany do użytku z przekładnikiem napięciowym 100V. Konstrukcja miernika umożliwia bezpieczną pracę z przeciążalnością elektryczną do 20000V.
Urządzenie posiada wymiary 96x96mm oraz skalę o długości 97mm, której pozycja pracy wynosi 90°. Stopień ochrony obudowy zapewnia klasę szczelności IP52, co chroni elementy wewnętrzne przed wpływem czynników zewnętrznych podczas eksploatacji. W zestawie: uchwyt montażowy x2.