Модель: T-EA19N-E72200000107
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E72200000107
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–15kV, częstotliwość 40–72Hz
Analogowy woltomierz montażowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia przemiennego w zakresie 0–15kV. Przyrząd przystosowany jest do pracy z zewnętrznym przekładnikiem napięciowym 100V. Przeciążalność elektryczna urządzenia wynosi maksymalnie 20000V, a obsługiwany zakres częstotliwości mieści się w przedziale 40–72Hz.
Urządzenie posiada wymiary 96x96mm i przeznaczone jest do montażu panelowego za pomocą elementów przykręcanych. Długość skali wynosi 97mm przy zachowaniu pozycji pracy 90°. Klasa szczelności obudowy wynosi IP52.