Модель: T-EA19N-E72200000100
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E72200000100
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–15kV, częstotliwość 40–72Hz
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego służy do pomiaru napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 15kV. Urządzenie charakteryzuje się zakresem częstotliwości pracy wynoszącym 40...72Hz i jest przystosowane do współpracy z przekładnikiem napięciowym 100V. Przeciążalność elektryczna przyrządu wynosi maksymalnie 20000V.
Przyrząd posiada klasę szczelności IP52 oraz skalę o długości 97mm, a jego pozycja pracy została określona na 90°. Wymiary obudowy wynoszą 96x96mm, co pozwala na stabilne osadzenie w panelach przy zastosowaniu przykręcanego systemu montażowego.