Модель: T-EA19N-E72200000006
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E72200000006
Опис
Woltomierz LUMEL EA19N
Pomiar napięcia AC 0–15kV, częstotliwość 40–72Hz
Analogowy woltomierz montażowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia AC w zakresie od 0 do 15kV. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 40 do 72Hz i jest przystosowane do współpracy z przekładnikiem napięciowym 100V. Przeciążalność elektryczna przyrządu wynosi maksymalnie 20000V.
Przyrząd posiada skalę o długości 97mm oraz wymiary obudowy 96x96mm. Konstrukcja charakteryzuje się klasą szczelności IP52 oraz pozycją pracy ustawioną na 90°. Montaż urządzenia odbywa się na panelu przy użyciu połączeń przykręcanych.