Модель: T-EA19N-E72200000005
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E72200000005
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–15kV, częstotliwość 40–72Hz
Woltomierz analogowy EA19 przeznaczony jest do pomiaru napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 15kV. Urządzenie dedykowane jest do pracy w układach z zewnętrznym przekładnikiem napięciowym 100V i obsługuje częstotliwości w przedziale 40–72Hz. Właściwości skali przewidują pozycję pracy pod kątem 90°.
Konstrukcja przyrządu umożliwia montaż na panelu przy użyciu elementów przykręcanych. Wymiary czołowe urządzenia wynoszą 96x96mm, a długość skali pomiarowej wynosi 97mm. Obudowa zapewnia klasę szczelności na poziomie IP52, co chroni elementy wewnętrzne przed wpływem czynników zewnętrznych podczas eksploatacji.
Maksymalna przeciążalność elektryczna voltomierza wynosi 20000V. W zestawie: uchwyt montażowy x2.