Модель: T-EA19N-E72200000002
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E72200000002
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–15kV, częstotliwość 40–72Hz
Analogowy woltomierz montażowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 15kV. Urządzenie dedykowane jest do użytku wraz z zewnętrznym przekładnikiem napięciowym 100V. Praca urządzenia obejmuje zakres częstotliwości od 40 do 72Hz, a maksymalna przeciążalność elektryczna wynosi 20000V.
Przyrząd posiada obudowę o wymiarach 96x96mm, dostosowaną do montażu panelowego za pomocą uchwytów. Skala urządzenia ma długość 97mm i jest przystosowana do pracy w pozycji 90°. Konstrukcja zapewnia klasę szczelności IP52 od strony frontowej.