Модель: T-EA19N-E72200000001
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E72200000001
Опис
Pomiar napięcia AC 0–15kV, częstotliwość 40–72Hz
Analogowy woltomierz panelowy przystosowany jest do monitorowania napięcia AC w zakresie od 0 do 15kV przy częstotliwości pracy wynoszącej 40–72Hz. Urządzenie przeznaczone jest do użytku z przekładnikiem napięciowym 100V. Konstrukcja przyrządu zapewnia przeciążalność elektryczną do maksymalnej wartości 20000V.
Przyrząd posiada skalę o długości 97mm oraz obudowę o wymiarach 96x96mm, która umożliwia montaż na panelu za pomocą śrub. Klasa szczelności IP52 chroni wnętrze urządzenia przed wpływem czynników zewnętrznych w warunkach instalacyjnych. Pozycja pracy przyrządu określona jest na 90°.