Модель: T-EA19N-E72200000000
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E72200000000
Опис
Pomiar napięcia AC 0–15kV, częstotliwość 40–72Hz
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego służy do pomiaru napięcia AC w zakresie od 0 do 15kV. Urządzenie charakteryzuje się częstotliwością pracy w przedziale 40–72Hz i jest przystosowane do pracy w układach z przekładnikiem napięciowym 100V. Przeciążalność elektryczna przyrządu wynosi maksymalnie 20000V.
Konstrukcja przyrządu o wymiarach 96x96mm posiada klasę szczelności IP52 oraz długość skali wynoszącą 97mm. Urządzenie jest montowane w sposób przykręcany na panelu, a jego pozycja pracy wynosi 90°. W zestawie znajdują się dwa uchwyty montażowe.