Модель: T-EA19N-E72100000105
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E72100000105
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–6kV, 40–72Hz, montaż panelowy
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego, służący do pomiaru napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 6kV. Urządzenie charakteryzuje się częstotliwością pracy w przedziale 40–72Hz i jest przystosowane do pracy w układach z przekładnikiem napięciowym 100V. Przyrząd posiada maksymalną przeciążalność elektryczną na poziomie 8000V.
Konstrukcja miernika o wymiarach 96x96mm zapewnia długość skali wynoszącą 97mm oraz pozycję pracy 90°. Urządzenie posiada klasę szczelności IP52, co określa poziom ochrony obudowy w warunkach montażowych. W zestawie: uchwyt montażowy x2.