Модель: T-EA19N-E72100000101
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E72100000101
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–6kV, 40–72Hz
Analogowy woltomierz montażowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 6kV. Urządzenie przystosowane jest do pracy przy częstotliwościach mieszczących się w przedziale 40–72Hz. Konstrukcja przyrządu jest zaprojektowana do użytku z zewnętrznym przekładnikiem napięciowym 100V, przy czym maksymalna przeciążalność elektryczna miernika wynosi 8000V.
Urządzenie posiada obudowę o wymiarach 96x96mm z długością skali wynoszącą 97mm. Klasa szczelności obudowy została określona na poziomie IP52, a zalecana pozycja pracy urządzenia to 90°. Woltomierz przeznaczony jest do montażu tablicowego poprzez przykręcenie.