Модель: T-EA19N-E72100000100
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E72100000100
Опис
Woltomierz analogowy LUMEL EA19N
Pomiar napięcia AC 0–6kV, 40–72Hz, montaż panelowy 96x96mm
Analogowy woltomierz montażowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 6kV. Urządzenie pracuje w paśmie częstotliwości 40–72Hz i jest przystosowane do współpracy z zewnętrznym przekładnikiem napięciowym o napięciu wtórnym 100V. Konstrukcja charakteryzuje się odpornością na przeciążenia elektryczne do wartości maksymalnej 8000V.
Urządzenie posiada wymiary obudowy 96x96mm przy długości skali wynoszącej 97mm. Obudowa zapewnia klasę szczelności IP52, a zalecana pozycja pracy przyrządu to 90°. Montaż odbywa się bezpośrednio na panelu za pomocą śrub.