Модель: T-EA19N-E721000000C8
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E721000000C8
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–6kV, 40–72Hz
Analogowy woltomierz panelowy przeznaczony do monitorowania napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 6kV. Przyrząd współpracuje z przekładnikiem napięciowym o napięciu wtórnym 100V. Urządzenie charakteryzuje się częstotliwością pracy w przedziale 40–72Hz oraz posiada przeciążalność elektryczną do maksymalnej wartości 8000V.
Konstrukcja przyrządu przystosowana jest do montażu panelowego za pomocą uchwytów. Wymiary czołowe wynoszą 96x96mm, a długość skali pomiarowej wynosi 97mm. Urządzenie posiada klasę szczelności IP52 oraz jest przystosowane do pracy w pozycji 30°.