Модель: T-EA19N-E72100000008
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E72100000008
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–6kV, 40–72Hz
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego, umożliwiający pomiar napięcia zmiennego w zakresie od 0 do 6kV. Przyrząd został przystosowany do pracy z przekładnikiem napięciowym 100V i pracuje w zakresie częstotliwości 40–72Hz. Urządzenie charakteryzuje się przeciążalnością elektryczną do maksymalnie 8000V.
Konstrukcja obudowy o wymiarach 96x96mm zapewnia klasę szczelności IP52, co chroni element przed czynnikami zewnętrznymi. Skala pomiarowa posiada długość 97mm i jest przeznaczona do pracy w pozycji 90°. Montaż przyrządu odbywa się bezpośrednio na panelu przy wykorzystaniu elementów przykręcanych.