Модель: T-EA19N-E72100000005
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E72100000005
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–6kV, 40–72Hz, montaż panelowy 96x96mm
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego, służący do pomiaru napięcia przemiennego w zakresie 0–6kV. Urządzenie pracuje w paśmie częstotliwości od 40Hz do 72Hz i jest przystosowane do pracy w układach z przekładnikiem napięciowym 100V. Maksymalna przeciążalność elektryczna przyrządu wynosi 8000V.
Urządzenie charakteryzuje się wymiarami obudowy 96x96mm oraz długością skali wynoszącą 97mm. Konstrukcja zapewnia stopień ochrony IP52, a pozycja pracy przyrządu jest ustalona na 90°. Montaż odbywa się w sposób przykręcany bezpośrednio do panelu.