Модель: T-EA19N-E72100000003
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E72100000003
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–6kV, 40–72Hz
Analogowy woltomierz montażowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 6kV. Przyrząd został zaprojektowany do współpracy z zewnętrznym przekładnikiem napięciowym o napięciu wtórnym 100V. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 40 do 72Hz, a jego maksymalna przeciążalność elektryczna wynosi 8000V.
Przyrząd posiada obudowę o wymiarach 96x96mm z klasą szczelności IP52, przystosowaną do montażu panelowego za pomocą uchwytów. Długość skali wynosi 97mm, a zalecana pozycja pracy urządzenia to 90°. W zestawie: certyfikat kalibracji, uchwyt montażowy x2.