Модель: T-EA19N-E71100000000
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E71100000000
Опис
Woltomierz LUMEL EA19N
Pomiar napięcia AC 0–400kV, 40–72Hz
Analogowy woltomierz montażowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia AC w zakresie od 0 do 400kV. Urządzenie zostało przystosowane do pracy z zewnętrznym przekładnikiem napięciowym o napięciu wtórnym 100V. Praca przyrządu odbywa się w zakresie częstotliwości od 40 do 72Hz, a jego maksymalna przeciążalność elektryczna wynosi 400000V.
Konstrukcja przyrządu o wymiarach 96x96mm pozwala na montaż panelowy przy użyciu elementów przykręcanych. Obudowa charakteryzuje się klasą szczelności IP52, a skala pomiarowa o długości 97mm została zaprojektowana do pracy w pozycji 90°. W zestawie: uchwyt montażowy x2.