Модель: T-EA19N-E70900000100
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E70900000100
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–150kV, 40–72Hz
Analogowy woltomierz panelowy służy do ciągłego monitorowania napięcia przemiennego w instalacjach wymagających współpracy z zewnętrznym przekładnikiem napięciowym o napięciu wtórnym 100V. Urządzenie pracuje w szerokim zakresie częstotliwości od 40Hz do 72Hz, umożliwiając pomiar napięcia do 150kV. Przyrząd posiada skalę o długości 97mm oraz jest przystosowany do pracy w pozycji 90°.
Konstrukcja urządzenia została zaprojektowana do montażu panelowego, przykręcanego, przy zachowaniu klasy szczelności obudowy IP52. Wymiary zewnętrzne frontu wynoszą 96x96mm. W zestawie: uchwyt montażowy x2.