Модель: T-EA19N-E70400000101
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E70400000101
Опис
Woltomierz analogowy LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC do 15kV, montaż panelowy 96x96mm
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego służy do pomiaru napięcia AC w zakresie od 0 do 15kV. Urządzenie pracuje w paśmie częstotliwości od 40 do 72Hz i jest przystosowane do współpracy z przekładnikiem napięciowym 100V. Konstrukcja zapewnia przeciążalność elektryczną do wartości maksymalnej 15000V.
Przyrząd posiada obudowę o wymiarach 96x96mm o klasie szczelności IP52. Długość skali pomiarowej wynosi 97mm, a pozycja pracy urządzenia została określona na 90°. Montaż na panelu odbywa się poprzez przykręcanie.