Модель: T-EA19N-E70400000100
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E70400000100
Опис
Pomiar napięcia AC 0–15kV, częstotliwość 40–72Hz
Woltomierz analogowy EA19N przeznaczony jest do zabudowy panelowej i umożliwia ciągły pomiar napięcia AC w zakresie od 0 do 15kV. Urządzenie dostosowane jest do pracy z przekładnikiem napięciowym o napięciu wyjściowym 100V i charakteryzuje się zakresem częstotliwości pracy wynoszącym 40–72Hz. Konstrukcja przyrządu pozwala na pracę w pozycji 90°.
Obudowa woltomierza o wymiarach 96x96mm spełnia wymogi klasy szczelności IP52, co zapewnia ochronę przed wnikaniem pyłu i wilgoci. Skala pomiarowa posiada długość 97mm, co pozwala na czytelny odczyt mierzonych wartości w warunkach przemysłowych. Urządzenie jest przystosowane do montażu panelowego za pomocą przykręcanych elementów.
Przyrząd posiada wytrzymałość na przeciążenia elektryczne do poziomu 15000V. W zestawie: uchwyt montażowy x2.