Модель: T-EA19N-E70300000100
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E70300000100
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–10kV, częstotliwość 40–72Hz
Woltomierz analogowy przeznaczony jest do montażu panelowego w instalacjach elektrycznych. Urządzenie umożliwia pomiar napięcia zmiennego w zakresie od 0 do 10kV przy częstotliwości pracy wynoszącej 40–72Hz. Przyrząd przystosowany jest do użytku w układach z zewnętrznym przekładnikiem napięciowym o napięciu wtórnym 100V, a jego maksymalna przeciążalność elektryczna wynosi 10000V.
Konstrukcja miernika oparta jest na obudowie o wymiarach 96x96mm z długością skali wynoszącą 97mm. Przyrząd charakteryzuje się klasą szczelności IP52 i posiada pozycję pracy 90°. Montaż odbywa się za pomocą uchwytów przykręcanych do panelu. W zestawie: uchwyt montażowy x2.