Модель: T-EA19N-E70100000000
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E70100000000
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–3kV, 40–72Hz
Analogowy woltomierz montażowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 3kV. Urządzenie pracuje w paśmie częstotliwości od 40 do 72Hz i jest przystosowane do współpracy z przekładnikiem napięciowym 100V. Przeciążalność elektryczna przyrządu wynosi maksymalnie 4000V.
Miernik charakteryzuje się wymiarami obudowy 96x96mm oraz długością skali wynoszącą 97mm. Konstrukcja zapewnia szczelność na poziomie IP52, a pozycja pracy urządzenia wynosi 90°. Produkt przeznaczony jest do montażu panelowego za pomocą uchwytów.