Модель: T-EA19N-E61600000108
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E61600000108
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–600V, 40–72Hz
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego służy do pomiaru napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 600V. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 40 do 72Hz, a jego maksymalne napięcie pracy wynosi 0,6kV. Konstrukcja charakteryzuje się długością skali wynoszącą 97mm oraz wymiarami zewnętrznymi 96x96mm.