Модель: T-EA19N-E61600000107
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E61600000107
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–600V, 40–72Hz
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego służy do pomiaru napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 600V. Urządzenie charakteryzuje się obsługą częstotliwości w przedziale 40–72Hz oraz maksymalnym napięciem roboczym wynoszącym 0,6kV. Długość skali pomiarowej wynosi 97mm, a konstrukcja urządzenia przewiduje pozycję pracy 90 stopni.
Obudowa o wymiarach 96x96mm zapewnia klasę szczelności IP52, co pozwala na zastosowanie przyrządu w warunkach montażu panelowego przykręcanego. W zestawie: uchwyt montażowy x2.