Модель: T-EA19N-E61600000100
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E61600000100
Опис
Woltomierz LUMEL EA19N
Pomiar napięcia AC 0–600V, 40–72Hz
Analogowy woltomierz montażowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia AC w zakresie od 0 do 600V. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 40 do 72Hz. Konstrukcja miernika pozwala na pracę przy napięciu maksymalnym 0,6kV.
Urządzenie przystosowane jest do montażu na panelu za pomocą śrub. Obudowa miernika charakteryzuje się klasą szczelności IP52, a wymiary zewnętrzne wynoszą 96x96mm. Skala urządzenia posiada długość 97mm i jest zaprojektowana do pracy w pozycji 90°.