Модель: T-EA19N-E616000000C0
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E616000000C0
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–600V, zakres częstotliwości 40–72Hz
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego służy do pomiaru napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 600V. Urządzenie pracuje w paśmie częstotliwości od 40 do 72Hz przy maksymalnym napięciu wejściowym wynoszącym 0,6kV. Konstrukcja miernika o wymiarach 96x96mm została dostosowana do pracy przy pozycji skali 30°.
Urządzenie posiada stopień ochrony IP52, co ogranicza wnikanie pyłu oraz wilgoci do wnętrza obudowy. Montaż na panelu odbywa się poprzez przykręcenie obudowy, przy czym długość skali pomiarowej wynosi 97mm. W zestawie: uchwyt montażowy x2.