Модель: T-EA19N-E616000000A0
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E616000000A0
Опис
Pomiar napięcia AC 0–600V, analogowy 96x96mm
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego służy do ciągłego pomiaru napięcia AC w zakresie 0–600V. Urządzenie pracuje w paśmie częstotliwości 40–72Hz przy maksymalnym napięciu wejściowym 0,6kV. Konstrukcja charakteryzuje się długością skali wynoszącą 97mm oraz pozycją pracy 0°.
Obudowa o wymiarach 96x96mm posiada klasę szczelności IP52, co zapewnia ochronę przed pyłem i wilgocią w warunkach przemysłowych. Urządzenie montowane jest na panelu za pomocą śrub. W zestawie: uchwyt montażowy x2.