Модель: T-EA19N-E61600000008
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E61600000008
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–600V, 40–72Hz
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego służy do pomiaru napięcia AC w zakresie 0–600V. Urządzenie pracuje w paśmie częstotliwości od 40Hz do 72Hz, przy maksymalnym napięciu wejściowym 600V. Konstrukcja zapewnia długość skali wynoszącą 97mm oraz jest przystosowana do pracy w pozycji 90°.
Obudowa miernika o wymiarach 96x96mm charakteryzuje się klasą szczelności IP52. Montaż urządzenia odbywa się poprzez przykręcenie na panelu. W zestawie: uchwyt montażowy x2.