Модель: T-EA19N-E61500000107
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E61500000107
Опис
Pomiar napięcia AC 0–500V, częstotliwość 40–72Hz
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego. Urządzenie służy do pomiaru napięcia AC w zakresie od 0 do 500V, pracując w paśmie częstotliwości od 40 do 72Hz. Konstrukcja przyrządu została przystosowana do pracy w pozycji 90°.
Obudowa miernika posiada klasę szczelności IP52, co określa poziom ochrony przed czynnikami zewnętrznymi w środowisku przemysłowym. Urządzenie posiada wymiary frontu 96x96mm, a długość skali pomiarowej wynosi 97mm.