Модель: T-EA19N-E615000000F0
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E615000000F0
Опис
Woltomierz Lumel EA19
Pomiar napięcia AC 0–500V, częstotliwość 40–72Hz
Analogowy woltomierz montażowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia AC w zakresie od 0 do 500V. Urządzenie pracuje w paśmie częstotliwości od 40 do 72Hz, zapewniając odczyt wskazań na skali o długości 97 mm. Konstrukcja miernika dostosowana jest do montażu panelowego, a jego wymiary czołowe wynoszą 96x96 mm.