Модель: T-EA19N-E615000000B0
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E615000000B0
Опис
Pomiar napięcia AC 0–500V, montaż panelowy 96x96mm
Woltomierz analogowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 500V. Urządzenie pracuje w paśmie częstotliwości od 40 do 72Hz i jest przystosowane do pracy w pozycji 15°. Konstrukcja miernika pozwala na bezpośredni montaż panelowy przy zachowaniu wysokiej przejrzystości odczytu, co umożliwia skala o długości 97mm.
Obudowa miernika charakteryzuje się klasą szczelności IP52, co ogranicza wpływ czynników zewnętrznych na elementy wewnętrzne. Urządzenie montowane jest przy użyciu śrub w otworze o wymiarach 96x96mm. W zestawie: uchwyt montażowy x2.