Модель: T-EA19N-E615000000A0
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E615000000A0
Опис
Pomiar napięcia AC 0–500V, częstotliwość 40–72Hz
Woltomierz analogowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia AC w zakresie od 0 do 500V. Urządzenie pracuje w paśmie częstotliwości 40–72Hz i charakteryzuje się długością skali wynoszącą 97mm. Konstrukcja przystosowana jest do montażu panelowego przy zachowaniu pozycji pracy 0°.
Obudowa miernika montażowego posiada klasę szczelności IP52, co chroni podzespoły przed działaniem czynników zewnętrznych. Wymiary czoła urządzenia wynoszą 96x96mm, a sposób instalacji realizowany jest poprzez przykręcenie panelowe. W zestawie: uchwyt montażowy x2.