Модель: T-EA19N-E61500000008
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E61500000008
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–500V, 40–72Hz
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego służy do pomiaru napięcia AC w zakresie 0–500V. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 40Hz do 72Hz przy napięciu maksymalnym wynoszącym 500V. Długość skali pomiarowej wynosi 97mm, a zalecana pozycja pracy urządzenia to 90°.
Konstrukcja przystosowana jest do montażu przykręcanego na panelu o wymiarach 96x96mm. Miernik charakteryzuje się klasą szczelności IP52, co zapewnia ochronę przed dostępem do części niebezpiecznych oraz ograniczoną odporność na wnikanie pyłu i wody. W zestawie: uchwyt montażowy x2.