Модель: T-EA19N-E61500000007
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E61500000007
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–500V, 40–72Hz
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego służy do pomiaru napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 500V. Urządzenie pracuje w paśmie częstotliwości od 40 do 72Hz, a jego maksymalne napięcie pracy wynosi 500V. Konstrukcja miernika pozwala na montaż przykręcany na panelu.
Miernik posiada wymiary frontu 96x96mm oraz długość skali wynoszącą 97mm. Obudowa urządzenia charakteryzuje się klasą szczelności IP52, a zalecana pozycja pracy skali wynosi 90°. W zestawie: uchwyt montażowy x2.