Модель: T-EA19N-E61500000006
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E61500000006
Опис
Pomiar napięcia AC 0–500V, montaż panelowy 96x96mm
Woltomierz analogowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 500V. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 40 do 72Hz i charakteryzuje się maksymalnym napięciem roboczym wynoszącym 500V. Długość skali pomiarowej wynosi 97mm, a zalecana pozycja pracy urządzenia to 90°.
Konstrukcja przyrządu przystosowana jest do montażu panelowego, przykręcanego, przy zachowaniu klasy szczelności obudowy IP52. Wymiary zewnętrzne frontu miernika wynoszą 96x96mm. W zestawie: uchwyt montażowy x2.