Модель: T-EA19N-E61500000005
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E61500000005
Опис
Pomiar napięcia AC 0–500V, montaż panelowy 96x96mm
Woltomierz analogowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia AC w zakresie od 0 do 500V. Urządzenie pracuje w paśmie częstotliwości od 40 do 72Hz i charakteryzuje się maksymalnym napięciem roboczym wynoszącym 500V. Konstrukcja miernika przewiduje montaż panelowy przy użyciu elementów śrubowych.
Urządzenie posiada obudowę o wymiarach 96x96mm i klasie szczelności IP52. Skala miernika ma długość 97mm i jest przystosowana do pracy w pozycji pionowej, pod kątem 90 stopni. W zestawie: uchwyt montażowy x2.