Модель: T-EA19N-E61500000001
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E61500000001
Опис
Pomiar napięcia AC 0–500V, częstotliwość 40–72Hz
Woltomierz analogowy przeznaczony jest do montażu panelowego, służąc do bezpośredniego pomiaru napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 500V. Urządzenie pracuje w paśmie częstotliwości od 40 do 72Hz. Konstrukcja miernika o wymiarach 96x96mm posiada długość skali wynoszącą 97mm oraz ustawioną pozycję pracy 90°.