Модель: T-EA19N-E61400000100
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E61400000100
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–400V, 40–72Hz, montaż 96x96mm
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego służy do pomiaru napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 400V. Urządzenie pracuje w paśmie częstotliwości 40–72Hz i przystosowane jest do maksymalnego napięcia wejściowego 400V. Wyniki wskazywane są na skali o długości 97mm przy pozycji pracy 90°.
Obudowa o wymiarach 96x96mm posiada klasę szczelności IP52, co zapewnia ochronę przed pyłem i dostępem do części niebezpiecznych. Montaż odbywa się w sposób przykręcany bezpośrednio do panelu. W zestawie: uchwyt montażowy x2.