Модель: T-EA19N-E614000000A0
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E614000000A0
Опис
Woltomierz LUMEL EA19N
Pomiar napięcia AC 0–400V, 40–72Hz
Woltomierz analogowy przeznaczony jest do zabudowy panelowej. Urządzenie umożliwia ciągły pomiar napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 400V przy częstotliwości pracy wynoszącej od 40 do 72Hz. Konstrukcja przystosowana jest do montażu przykręcanego w panelu, a wymiary obudowy wynoszą 96x96mm.
Urządzenie posiada długość skali równą 97mm i jest zaprojektowane do pracy w pozycji 0°. Klasa szczelności obudowy wynosi IP52, co określa poziom zabezpieczenia przed wnikaniem pyłu i wody. Maksymalne napięcie pracy przyrządu wynosi 400V.