Модель: T-EA19N-E61400000008
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E61400000008
Опис
Pomiar napięcia AC 0–400V, częstotliwość 40–72Hz
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego. Urządzenie służy do pomiaru napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 400V przy częstotliwości pracy wynoszącej 40 do 72Hz. Wartość napięcia maksymalnego wynosi 400V.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu przykręcanego na panelu o wymiarach 96x96mm. Obudowa charakteryzuje się klasą szczelności IP52. Długość skali pomiarowej wynosi 97mm, a zalecana pozycja pracy urządzenia to 90°.